אומנים בתיקון ספות עור

אומנים בתיקון ספות עור

חברת Fix Leather בעלת ותק של 15 שנה בתחום - תיקון ספות עור \ חידוש ספות עור ושיקומן. מערכות ישיבה איכותיות לסוגיהן, חברת אומן בעור איננה מסתפקת רק בעבודה מוצלחת ויעילה אלא גם מבצעת אותה בהתאם לצרכי הלקוח ועם אופי אומנותי וייחודי בתחום העורות:
1.חלקי העורות מוחלפים בעורות איכותיים וחדשים.
2.התאמת צבע מדויק לעורות.

השירותים שלנו כוללים, תיקון וחידוש ספות עור, צביעה וניקוי של ספות עור, מילוי ספות עור בספוג ועוד. במחירים נמוכים המותאמים לצרכי הלקוח ועל פי בקשתו בלבד. אם ברשותך ספת עור הניזוקה ברמה קלה, בינונית, או קשה אומן בעור יכולים לעזור. החל מקרעים קטנים בספה או בסלון ועד לשברים פנימיים.

לתיקון ספות עור וחידוש ספות עור מציעה החברה פתרונות מגוונים המותאמים למקרה:
שחיקה,שריטות, חריכות, קרעים, חתכים, כתמים, דהיית צבע ושחזור מלא.
בנוסף, להבדיל מחברות אחרות חברתנו עובדת גם על מוצרי ויניל ודמויי עור!

היעדים שהצבנו לעצמנו חוסכים מהלקוח את הצורך לשלם סכומי עתק עבור ספה חדשה. בעזרת אנשי המקצוע המומחים שעובדים בחברתנו אנו יכולים לגרום לספה שלך להראות כמו חדשה במחירים הוגנים ושווים לכל כיס.

עם השנים והניסיון למדנו כי תיקון ספות עור ותיקון סלוני עור הם דברים שיכולים לקחת זמן, יש אנשים ועסקים המושכים זאת לטובתם, לא עוד. אנו מציעים תיקון ספות עור ותיקון סלוני עור בבית הלקוח, בזמן קצר ובעזרת תיאום של מועדי פגישה גמישים ונוחים.

הניסיון, המגוון והשירות ללקוח אלו הכללים המנחים את חברתנו. אז אם יש לך ספת עור או סלון עור שניזוקו, אומן בעור לרשותך.

תחזוקה שוטפת לספות עור

כל שגרת ניקוי סלון עור צריכה לכלול שני תחומים, ריכוך וניקיון של העור. לשם כך תזדקק לכמה מוצרים לניקוי סלון עור, על מנת שהעבודה תתבצע כראוי. אחד הדברים החשובים ביותר הוא בחירת סוג תמיסת הניקוי המתאים לניקוי עור.

אודות תחזוקה שוטפת לניקוי ושימור עור

ערכה לניקוי ספות עור

ערכה ניקוי ספות עור המכילה את כול הנדרש בכדי להסיר כתמים ולכלוך עקשן. הערכה מכילה 2 בקבוקים 800 סמ"ק המספיקים לטיפול שוטף לניקוי עור לתקופה של שנה. חומר ניקוי ספות עור – נוסחת סבון על בסיס טבעי.

אודות הערכה לניקוי ספות עור