שירותי חידוש ספות עור

חידוש תיקון סלון עור

לעיתים נראה כי העור במצב שלא ניתן לתיקון, ואנשים רבים יקנו ריהוט חלופי חדש. במרבית המקרים זה אינו הכרחי. אנו יכולים לחדש את מערכת הריהוט עור שלך למצב בו ניתן יהיה להשתמש בה עוד שנים רבות, אנו בחברת אומן בעור מומחים בחידוש ספות עור.

סדקים, קרעים, נזקים שנגרמו על ידי חיות מחמד – יכולים להיראות גרוע ממה שהם באמת. כך שיכול להיות משתלם לשלוח מייל עם תמונה או לדבר עם אחד מהיועצים שלנו לקבלת הצעת מחיר.

חידוש ספות עור יכול לפתור את הדאגות שלך בנוגע לשחיקת העור (לדוגמא, נזקים שנגרמו בגלל חיות מחמד), חתכים, קרעים, חרכים ובעיות רבות אחרות הקשורות לעור. בקר בגלריית תמונות שלנו כדי לבחון דוגמאות לתיקונים ושחזורים של העור אצל הלקוחות שבעי הרצון שלנו.

כאשר הדבר מתאפשר, העבודה מתבצעת במיקומו הטבעי של המוצר בבית הלקוח, עם מינימום טרחה עבורך. אצלנו חידוש ספות היא אומנות.

אז אם יש לך ספת עור או סלון עור שזקוקים לחידוש, אומן בעור לרשותך לחץ כאן ליצירת קשר...

תחזוקה שוטפת לספות עור

כל שגרת ניקוי סלון עור צריכה לכלול שני תחומים, ריכוך וניקיון של העור. לשם כך תזדקק לכמה מוצרים לניקוי סלון עור, על מנת שהעבודה תתבצע כראוי. אחד הדברים החשובים ביותר הוא בחירת סוג תמיסת הניקוי המתאים לניקוי עור.

אודות תחזוקה שוטפת לניקוי ושימור עור

ערכה לניקוי ספות עור

ערכה ניקוי ספות עור המכילה את כול הנדרש בכדי להסיר כתמים ולכלוך עקשן. הערכה מכילה 2 בקבוקים 800 סמ"ק המספיקים לטיפול שוטף לניקוי עור לתקופה של שנה. חומר ניקוי ספות עור – נוסחת סבון על בסיס טבעי.

אודות הערכה לניקוי ספות עור