ניקוי מגוון רחב של ספות עור

ניקוי ספות עור מקצועי

ישנם סוגים רבים אחרים של גימורי עור, רבים מכדי לפרט כאן, אך לכולם יש את דרישות הניקוי שלהם, ומנקי העורות המנוסים שלנו ידעו מה הן.

אנו יכולים לנקות סוגים רבים של מערכות ריהוט וספות עור, ומאוד חשוב לדעת מהו סוג גימור העור בו מטפלים, כדי לבחור את שיטת הניקוי המתאימה. חלק מהעורות הם מסוג מוגן – ובהם מרבית הלכלוך ימצא על פני השטח, עורות אחרים הם בעלי יכולת ספיגה חלקית, וחלק – כמו הנובוק והזמש - סופגים מאוד. חשוב מאוד לדעת כיצד לנקות כל סוג, כיוון ששימוש בשיטה לא מתאימה לסוג העור יכול להוביל לתוצאות הרסניות.

כמו כן, חשוב להחדיר לחות ולהגן על העור, כך שהוא יחזיק מעמד זמן יותר וידחה נוזלים וכתמים. כיוון שהעור הוא חומר טבעי, כאשר נשפך עליו נוזל הוא נספג ויוצר כתם קבוע. אולם, אם העור מטופל בעזרת שכבת מגן, יהיה לך זמן למחות בעזרת סחבה את הנוזל לפני שהוא ייספג. חומרי מגן שונים קיימים בחברתנו עבור עור מסוג מוגן, עור מסוג אניליין ועבור עורות זמש ונובוק. צור קשר עם אנשי המקצוע של אומן בעור באמצעות במספר טלפון: 08-9712177 או נייד: 052-2450171.

אז אם יש לך ספת עור או סלון עור שזקוקים לניקוי מקצועי או חידוש מקצועי אומן בעור לרשותך לחץ כאן ליצירת קשר...

תחזוקה שוטפת לספות עור

כל שגרת ניקוי סלון עור צריכה לכלול שני תחומים, ריכוך וניקיון של העור. לשם כך תזדקק לכמה מוצרים לניקוי סלון עור, על מנת שהעבודה תתבצע כראוי. אחד הדברים החשובים ביותר הוא בחירת סוג תמיסת הניקוי המתאים לניקוי עור.

אודות תחזוקה שוטפת לניקוי ושימור עור

ערכה לניקוי ספות עור

ערכה ניקוי ספות עור המכילה את כול הנדרש בכדי להסיר כתמים ולכלוך עקשן. הערכה מכילה 2 בקבוקים 800 סמ"ק המספיקים לטיפול שוטף לניקוי עור לתקופה של שנה. חומר ניקוי ספות עור – נוסחת סבון על בסיס טבעי.

אודות הערכה לניקוי ספות עור