שירותי ניקוי ספות עור וסלון עור

חידוש תיקון סלון עור

אומן בעור מספק שירות כולל לניקוי ספות עור. זהו שירות בטוח, ללא בלגן או טרחה, בו מורחים חומר לניקוי ספות עור על מנת להסיר כל סימני לכלוך מהשטח של העור המעובד. זהו תהליך שדורש זמן רב, המבוצע באופן ידני על מנת לוודא שהריהוט הרך והיקר שלך יושב למצב הכי קרוב לחדש האפשרי.

לאחר שהעור נוקה ושוקם באופן מקצועי, נמרח קרם ליטוש והברקה ושכבת ציפוי מגן על מנת לתגבר את מראה הרהיט ולהגן על העור משחיקה, קריעה וכתמים.

המומחים שלנו לניקוי סלון עור יפטרו מהכתמים, ריחות ואלרגניים, ובו בזמן יגנו על האריגים העדינים של רהיטי העור שלך!

אנו מספקים את כל השירותים לניקוי סלון עור, כולל ניקוי ולחות, תיקונים, שחזורים, החזרת לחות לעור, ליטוש והברקה, הוצאת ריחות, ציפוי מגן, הוספת לחות, צביעה לשינוי צבע, מניעת דהיית צבע ותיקונים, דחיית כתמים, תיקונים של חיתוכים, תיקונים של קרעים או שחיקה.

אז אם יש לך ספת עור או סלון עור שזקוקים לניקוי או צביעה, או שאתה מחפש לקנות לעצמך מתנה לחג אומן בעור לרשותך לחץ כאן ליצירת קשר...

תחזוקה שוטפת לספות עור

כל שגרת ניקוי סלון עור צריכה לכלול שני תחומים, ריכוך וניקיון של העור. לשם כך תזדקק לכמה מוצרים לניקוי סלון עור, על מנת שהעבודה תתבצע כראוי. אחד הדברים החשובים ביותר הוא בחירת סוג תמיסת הניקוי המתאים לניקוי עור.

אודות תחזוקה שוטפת לניקוי ושימור עור

ערכה לניקוי ספות עור

ערכה ניקוי ספות עור המכילה את כול הנדרש בכדי להסיר כתמים ולכלוך עקשן. הערכה מכילה 2 בקבוקים 800 סמ"ק המספיקים לטיפול שוטף לניקוי עור לתקופה של שנה. חומר ניקוי ספות עור – נוסחת סבון על בסיס טבעי.

אודות הערכה לניקוי ספות עור