ערכה לניקוי ספות עור

ערכה לניקוי ספות עור

ערכה לניקוי ספות עור המכילה את כול הנדרש כדי להסיר כתמים ולכלוך עקשן. הערכה מכילה 2 בקבוקים 800 סמ"ק המספיקים לטיפול שוטף לניקוי עור לתקופה של שנה.

חומר לניקוי ספות עור - נוסחת סבון על בסיס טבעי, המכילה חומרים טבעיים שמונעים נזקים בעור, החומר ממיס לכלוך, ואינו גורם לחומר ההגנה על העור להיפגע.

חומר הגנה – שמן מהול בסיליקון מבושם על בסיס טבעי, מרכך את העור ושומר עליו מפני סדקים, וחדירת אבק פנימה אל תאי העור.

חומר לניקוי רהיטי עור הוא מצרך חיוני עבור כל רהיט הכולל משטח עור. שפיכה של נוזל או מזון, או שימוש בכימיקל לא מתאים יכול להיות קטסטרופאלי עבור עור. נוזלים נוטים לחלחל אל תוך המשטח במהירות גבוהה מאוד ויכולים לגרום ליובש קיצוני, שיכול להוביל לסדקים או שהעור יכול להפוך שברירי או דהוי. רק שימוש בשילוב נכון של חומרים לניקוי רהיטי עור יכולים להבטיח שהרהיטים שלך יראו מבריקים וחדשים לחלוטין כמו ביום שקנית אותם.

תחזוקה שוטפת לספות עור

כל שגרת ניקוי סלון עור צריכה לכלול שני תחומים, ריכוך וניקיון של העור. לשם כך תזדקק לכמה מוצרים לניקוי סלון עור, על מנת שהעבודה תתבצע כראוי. אחד הדברים החשובים ביותר הוא בחירת סוג תמיסת הניקוי המתאים לניקוי עור.

אודות תחזוקה שוטפת לניקוי ושימור עור

ערכה לניקוי ספות עור

ערכה ניקוי ספות עור המכילה את כול הנדרש בכדי להסיר כתמים ולכלוך עקשן. הערכה מכילה 2 בקבוקים 800 סמ"ק המספיקים לטיפול שוטף לניקוי עור לתקופה של שנה. חומר ניקוי ספות עור – נוסחת סבון על בסיס טבעי.

אודות הערכה לניקוי ספות עור