ניקוי ספות עור

image

אומן בעור מספק שירות כולל לניקוי ספות עור. זהו שירות בטוח, ללא בלגן או טרחה, בו מורחים חומר לניקוי ספות עור על מנת להסיר כל סימני לכלוך מהשטח של העור המעובד. זהו תהליך שדורש זמן רב ואנו נספק את השרות המקצועי הנדרש.

קרא עוד

חידוש ספות עור

חידוש ספות עור

לעיתים נראה כי העור במצב שלא ניתן לחידוש או תיקון, ואנשים רבים יקנו ריהוט חלופי חדש. במרבית המקרים זה אינו הכרחי. אנו יכולים לחדש את מערכת הריהוט עור שלך למצב בו ניתן יהיה להשתמש בה עוד שנים רבות ללא דאגה.

קרא עוד

תיקון ספות עור

תיקון ספות עור

כולנו מכירים את הרגע בו נקרעת או נשברת הספה - אין צורך לחפש יותר - אומן בעור חברתנו מתמחה בשירותים מלאים, איכותיים ויעילים ל- תיקון סלוני עור חברתנו קיימת מעל 15 שנה, האיכות והניסיון מדברים בעד עצמם.

קרא עוד

תחזוקה שוטפת לספות עור

תחזוקה שוטפת לניקוי עור

כל שגרת ניקוי סלון עור צריכה לכלול שני תחומים, ריכוך וניקיון של העור. לשם כך תזדקק לכמה מוצרים לניקוי סלון עור, על מנת שהעבודה תתבצע כראוי. אחד הדברים החשובים ביותר הוא בחירת סוג תמיסת הניקוי המתאים לניקוי עור. אם יש לך משטחי עור מוגמרים, תזדקק לחומר ניקוי ספות, כדי שתוכל להשתמש בהם ישירות על העור. בעוד שתמיסת ניקוי היא פיתרון פנטסטי לניקוי עמוק ויעיל. בכל מקרה כדאי להשתמש במטלית מיקרו-פייבר, בעזרתה תוכל להחדיר את הנוזל פנימה, ולהסיר את הכתמים או הכימיקלים שחלחלו אל תוך משטח העור.

אף שגרה לא מושלמת בלי חומר ניקוי ספות וחומר הגנה כגון שמן מהול בסיליקון. במשך הזמן העור מאבד את השמנים ששימשו במקור לעיבוד העור. כתוצאה מכך העור הופך למיובש וחסר צבע, וכבר לא כל כך נוח לשבת עליו. על מנת להימנע מכך לחלוטין, אתה זקוק לחומר ניקוי ספות בכדי לשמר את הריהוט. הערכת ניקוי ספות שלנו מצויינת לניקוי רהיטי עור, כך שאתה יכול לטפל בכל מצב לפני שלכתם יש הזדמנות להתקבע על העור.

כאשר אתה מחפש לקנות כל סוג של מוצר ניקוי לעור, זכור לוודא שהמוצר נועד לשימוש על משטחי עור מוגמרים, כיוון שאם לא – ייתכן וחומר הניקוי כולל חומרים כימיים שיכולים לגרום נזק לריהוט שלך. אצלנו ערכת חומר ניקוי ספות עור מבוססת על בסיס טבעי, המכיל חומרים טבעיים שמונעים נזקים בעור, החומר ממיס לכלוך, ואינו גורם לחומר ההגנה על העור להיפגע.

תחזוקה שוטפת לספות עור

כל שגרת ניקוי סלון עור צריכה לכלול שני תחומים, ריכוך וניקיון של העור. לשם כך תזדקק לכמה מוצרים לניקוי סלון עור, על מנת שהעבודה תתבצע כראוי. אחד הדברים החשובים ביותר הוא בחירת סוג תמיסת הניקוי המתאים לניקוי עור.

אודות תחזוקה שוטפת לניקוי ושימור עור

ערכה לניקוי ספות עור

ערכה ניקוי ספות עור המכילה את כול הנדרש בכדי להסיר כתמים ולכלוך עקשן. הערכה מכילה 2 בקבוקים 800 סמ"ק המספיקים לטיפול שוטף לניקוי עור לתקופה של שנה. חומר ניקוי ספות עור – נוסחת סבון על בסיס טבעי.

אודות הערכה לניקוי ספות עור