תיקון ספות עור מקצועי

תיקון ספות עור מקצועי

אנשי המקצוע שלנו יגיעו למיקום שלך עם רכב מצויד היטב על מנת לבצע את תיקון רהיט העור וניקוי העור במיקום שלך, עם כמה שפחות הפרעה או אי-נוחות. תיקון ספת עור או תיקון כיסא ויניל במקום, פירושו שלא תצטרך להסתדר בלי הרהיט למשך כמה ימים בזמן שאתה מחכה שהוא יוחזר.

עור הוא לא רק ריפוד יפה, אלא גם חזק יותר ממרבית בדי הריפוד. הוא גם חסין בפני אש ויכול להחזיק מעמד במשך עשורי שנים אם הוא מטופל כראוי. אולם, במשך הזמן העור יכול להיות חשוף לנזקים לא צפויים, דהייה וכתמים. בדברים אלו יש לטפל בהקדם האפשרי על מנת להגן על ההשקעה שלך, לשחזר את היופי המקורי ולהגדיל את אורך החיים של הריהוט שלך.

כאשר אנו מבצעים תיקון של ספת עור, אנו יכולים להדביק בחזרה באופן קבוע עור שניזוק. אנו יכולים גם להסיר את הכתמים אשר פגעו במראה של הריהוט שלך. כל החתכים, שריטות של חתולים, כתמי דיו, שפשופים ואזורים שנשחקו – ייעלמו. אם ספת העור או כיסא העור שלך נראים ישנים בגלל סדקים או דהייה אנו מעלימים גם את אלו. הריהוט שלך יכול לשוב ולהיות יפה. התקשר אלינו כעת והגן על ההשקעה שלך.

אז אם יש לך ספת עור או סלון עור שזקוקים לתיקון או חידוש מקצועי אומן בעור לרשותך לחץ כאן ליצירת קשר...

תחזוקה שוטפת לספות עור

כל שגרת ניקוי סלון עור צריכה לכלול שני תחומים, ריכוך וניקיון של העור. לשם כך תזדקק לכמה מוצרים לניקוי סלון עור, על מנת שהעבודה תתבצע כראוי. אחד הדברים החשובים ביותר הוא בחירת סוג תמיסת הניקוי המתאים לניקוי עור.

אודות תחזוקה שוטפת לניקוי ושימור עור

ערכה לניקוי ספות עור

ערכה ניקוי ספות עור המכילה את כול הנדרש בכדי להסיר כתמים ולכלוך עקשן. הערכה מכילה 2 בקבוקים 800 סמ"ק המספיקים לטיפול שוטף לניקוי עור לתקופה של שנה. חומר ניקוי ספות עור – נוסחת סבון על בסיס טבעי.

אודות הערכה לניקוי ספות עור