שירותי תיקון ספות עור ותיקון סלוני עור

תיקון חידוש ספות עור

כולנו מכירים את הרגע בו נקרעת או נשברת הספה - אין צורך לחפש יותר - אומן בעור חברתנו מתמחה בשירותים מלאים, איכותיים ויעילים לתיקון סלוני עור חברתנו קיימת מעל 15 שנה, האיכות והניסיון מדברים בעד עצמם.

השירותים שלנו כוללים, תיקון סלוני עור ותיקון ספות עור במחירים נמוכים המותאמים לצרכי הלקוח ועל פי בקשתו בלבד. אם ברשותך ספת עור הניזוקה ברמה קלה, בינונית, או קשה אומן בעור יכול לעזור. החל מקרעים קטנים בספה \ בסלון ועד לשברים פנימיים.

היעדים שהצבנו לעצמנו חוסכים מהלקוח את הצורך לשלם סכומי עתק עבור ספה חדשה. בעזרת אנשי המקצוע המומחים שעובדים בחברתנו אנו יכולים לגרום לספה שלך להראות כמו חדשה במחירים הוגנים ושווים לכל כיס.

עם השנים והניסיון למדנו כי תיקון ספות עור ותיקון סלוני עור הם דברים שיכולים לקחת זמן, יש אנשים ועסקים המושכים זאת לטובתם, לא עוד. אנו מציעים תיקון ספות עור ותיקון סלוני עור בבית הלקוח, בזמן קצר ובעזרת תיאום של מועדי פגישה גמישים ונוחים.

אז אם יש לך ספת עור או סלון עור שניזוקו, אומן בעור לרשותך לחץ כאן ליצירת קשר...

תחזוקה שוטפת לספות עור

כל שגרת ניקוי סלון עור צריכה לכלול שני תחומים, ריכוך וניקיון של העור. לשם כך תזדקק לכמה מוצרים לניקוי סלון עור, על מנת שהעבודה תתבצע כראוי. אחד הדברים החשובים ביותר הוא בחירת סוג תמיסת הניקוי המתאים לניקוי עור.

אודות תחזוקה שוטפת לניקוי ושימור עור

ערכה לניקוי ספות עור

ערכה ניקוי ספות עור המכילה את כול הנדרש בכדי להסיר כתמים ולכלוך עקשן. הערכה מכילה 2 בקבוקים 800 סמ"ק המספיקים לטיפול שוטף לניקוי עור לתקופה של שנה. חומר ניקוי ספות עור – נוסחת סבון על בסיס טבעי.

אודות הערכה לניקוי ספות עור